بیمه مسافرتی خارج از کشور

بیمه مسافرتی خارج از کشور

بیمه مسافرتی ابزاری مناسب برای حفاظت از سلامتی در برابر اتفاق‌های غیر منتظره در سفر است، به‌طوری که می‌تواند هزینه‌های مالی و استرس‌های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد.

 

این شرایط را در نظر بگیرید:

   *  به دلیل شرایط آب و هوایی و غذا‌های نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت‌های پزشکی دارید.

   *  چمدان خود را در فرودگاه گم کرده‌اید و نیاز به وسایل ضروری دارید.

   *  کیف خود را گم کرده‌اید و داروهای شما در آن بوده است. شما نیاز به خرید داروهایتان دارید.

   *  کیف پول و مدارک شما به سرقت رفته است و شما به پول و مدارک جدید نیاز دارید.

   *  به دلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید.

اینها تنها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است در سفرتان با آنها مواجه شوید و در صورت نداشتن بیمه در سفر، مجبور خواهید شد که هزینه‌های یک درمان جزئی یا یک جراحی کوچک را جبران نمایید که این امر به نوبه خود می‌تواند هزینه‌های گزافی را بر دوش شما بگذارد. تفاوتی ندارد که شما یک سفر چند روزه و یا سفری بلند مدت در پیش دارید، بیمه‌های مسافرتی با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران با مناسب‌ترین هزینه در خدمت شما هستند تا سفری ایمن ، مطمئن و آرام را تجربه کنید. تمام زمانی که شما برای بیمه‌ مسافرتی نیاز دارید 15 دقیقه خواهد بود، پس نگران اتلاف وقت نباشید.

نکته: به یاد داشته باشید که فقط تا لحظه‌ی قبل از خروج از ایران می‌توانید خود را تحت پوشش بیمه‌ی مسافرتی قرار دهید و به محض درج مهر خروج بر روی پاسپورت شما، ثبت بیمه مسافرتی برای شما امکان‌پذیر نخواهد بود.

مزایای بیمه مسافرتی

  

سوالات متداول درباره‌ی بیمه‌های مسافرتی

 

چگونه خسارت خود را از بیمه مسافرتی دریافت می‌کنیم؟ 

هزینه‌ی جبران خسارات از دو راه به مسافران قابل ارائه است:

یک) به این صورت که مسافران در کشور مقصد با تلفن «کمک‌رسان» تماس بگیرند که در این صورت هیچ‌ هزینه‌ای در هنگام خسارت پرداخت نمی‌کنند و شرکت بیمه تمام هزینه‌ها را تقبل خواهد کرد.

دو) اگر به هر دلیلی راه اول انجام نپذیرفت، مسافران تمام خرج‌های خود را همراه با فاکتور به شرکت بیمه‌گر ارائه و خسارت خود را دریافت خواهند کرد.

  

مسافران و علاقه‌مندان به گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر و تهيه بیمه‌نامه مسافرتی خود می­‌توانند با شرکت اسراء پرواز (ایوار) به شماره تماس 9100 9100 تماس حاصل فرمایند.