گواهینامه بین المللی


گواهینامه بین‌ المللی چیست؟

مسافرینی که علاقمندند با ماشین شخصی به کشور‌های خارجی سفر کنند و یا در مقصد از گشت با ماشین‌های اجاره‌ای لذت ببرند می‌بایست از قبل برای دریافت گواهینامه بین المللی اقدام نمایند. در حال حاضر کانون اتومبیل رانی متولی رسمی برای صدور گواهینامه بین المللی به حساب می‌آید که در سراسر ایران نیز دارای نمایندگی است. شرکت اسراء پرواز (ایوار) علاوه بر فعالیت به عنوان یک شرکت خدمات مسافرتی، نمایندگی کانون اتومبیل رانی است و به عنوان سامانه فروش گواهینامه بین المللی فعالیت دارد. مسافرین علاقمند با داشتن این گواهینامه می‌توانند در تمام کشور‌ها رانندگی کنند و البته بایستی توجه داشته باشند که قبل از رانندگی بایستی اطلاعات راهنمایی و رانندگی و قوانین هر کشور را به خوبی مطالعه نمایند و مدارک لازم را با خود ببرند چرا که در صورت عدم ارائه مدارک صحیح و اصل پلیس می تواند اقدام به مصادره خودرو نماید. گواهینامه های بین المللی که بصورت یک تا سه ساله صادر می شود شرایط متفاوتی در کشورها دارند.

 مسافران و علاقه‌مندان به گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر و «دریافت خدمات گواهینامه بین‌ المللی» می­‌توانند با شرکت اسراء پرواز (ایوار) به شماره تماس 9100 9100  تماس حاصل نمایند.

گواهینامه بین المللی

مدارک مورد نیاز برای صدور گواهینامه‌ بین المللی

 

قیمت گواهینامه‌ بین المللی

یک ساله خودرو / موتورسه ساله خودرو / موتوریک ساله خودرو و موتورسه ساله خودرو و موتور
2,400,000 ریال6,750,000 ریال2,630,000 ریال7,420,000 ریال

 

  

کشورهای پذیرنده گواهینامه بین المللی ۳ ساله

لیست کشورهای پذیرنده گواهینامه بین المللی سه ساله

  

کشورهای پذیرنده گواهینامه بین المللی ۱ ساله

لیست کشورهای پذیرنده گواهینامه بین المللی یک ساله

 

نکات مهم:

 مسافران و علاقه‌مندان به گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر و «دریافت خدمات گواهینامه بین‌ المللی» می­‌توانند با شرکت اسراء پرواز (ایوار) به شماره تماس 9100 9100 تماس حاصل نمایند.