رزرو تور

نگاه کلی

تور مجارستان و چک و اتریش با ورود به بوداپست و لذت دیدار از قلعه بودا و پل معلق چِین آغاز می‌شود. در راه رسیدن به وین از براتیسلاوا دیدار کنید و در وین بازدید از کلیسای سن اشتفان و قصر بِلوِدر را از دست ندهید. با شهر موسیقی خداحافظی کنید و به قصر لدنیس رهسپار وید، سپس از مرز جمهوری چک گذشته و به شهر زیبای پراگ وارد شوید. پل چارلز و ساعت نجومی لحظاتی فراموش نشدنی را برایتان خلق می‌کند. در پایان با همسفران خود وداع کنید و برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

بوداپست 3 شب
وین 3 شب
پراگ 3 شب

خدمات

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • پرواز داخلی
  • ترانسفرهای فرودگاهی
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. از تهران به سمت بوداپست رهسپار خواهیم شد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم تا از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در بوداپست لذت ببریم.

روز دوم:

برنامه گشت با همراهی راهنمای محلی و از هتل شروع می‌شود. در این گشت چند ساعته از دیدنی‌های هر دو بخش شهر «بودا» و «پست» که توسط رود دانوب از یکدیگر جدا شده اند مانند میدان قهرمانان، تپه گِلِرت، پارلمان بوداپست، پل چِین، خیابان‌ آندارسی و واتزی بازدید می‌کنیم. پس از پایان گشت می‌توانید با اتوبوس به هتل باز گردید یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانید و شام را در یکی از رستوران‌ های محلی میل کنید.

روز سوم:

امروز را کامل در اختیار داریم تا یکی از برنامه‌های اختیاری که راهنما پیشنهاد می‌هد مانند بازدید از جزیره‌ مارگارت یا یکی از مراکز آب گرم بوداپست استفاده کنیم.

روز چهارم:

 درصبح چهارمین روز سفرمان، پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها با اتوبوس به سمت وین حرکت می‌کنیم که صرفاً این وسیله جهت جابجایی بین شهری و گشت‌های برنامه‌ریزی شده شهری است. حرکت ما از بوداپست به شهر براتسیلاوا حدوداً 2 ساعت و نیم به طول خواهد انجامید. در گشت کوتاه این شهر، راهنمای محلی، ما را برای دیدن بخشی از زیبایی‌های این شهر مانند قلعه براتیسلاوا (از نمای بیرون) همراهی می‌کند و ناهار را در همانجا میل می‌کنیم. پس از حرکت و رسیدن به وین و تحولیل گرفتن اتاق‌ها و کمی استراحت، چند ساعتی زمان داریم تا در اولین شب ورودمان با شهر موسیقی بیشتر آشنا شویم.

روز پنجم:

پنجمین روز سفر را با گشتی نیم روز در وین، شهر نبوغ و اندیشه آغاز می‌کنیم. امروز صبح با همراهی راهنمای محلی جهت بازدید از قصر شونبرون از هتل خارج می‌شویم. سپس می‌توانیم انتخاب کنیم که به هتل باز گردیم یا وقت بیشتری را در این شهر زیبا بگذرانیم و در خیابان‌هایی قدم بزنیم که روزگاری رد پای نوابغی چون موتزارت، گوستاو کلیمت و زیگموند فروید بر آن‌ها نقش می‌بست. البته تمرکز اصلی برنامه امروز بر بازدید از قصر شونبرون اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است.

روز ششم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم در یکی از برنامه‌های اختیاری که راهنمای تور پیشنهاد می‌دهد، مانند بازدید از دهکده کوچک هال اشتات که از قدیمی‌ترین دهکده مسکونی اروپا است و به عنوان یکی از آثار تاریخی اتریش در یونسکو به ثبت رسیده‌ شرکت کنیم یا می‌توان سری به منطقه گرینزیگ زد و از زیبایی‌های طبیعی این منطقه لذت برد. همچنین می‌توان زمانی را به قایق‌سواری بر روی دانوب اختصاص داد و آخرین لحظات سفر در اتریش را به زیبایی هرچه تمام‌تر سپری کرد.

روز هفتم:

اقامتمان در وین نیز به پایان رسید. صبح هتل را به مقصد پراگ ترک خواهیم کرد. در پراگ، پس از انتقال به هتل و کمی استراحت می‌توانیم با همراهی راهنما یا به تنهایی در شهر قدم بزنیم و منظره باشکوه شب پراگ را در کنار رودخانه ولتاوا تماشا کنیم.

روز هشتم:

برنامه‌ی امروز شامل بازدید از محله‌ی قدیمی شهر، قلعه پراگ، پل چارلز و کلیسای سن ویتوس است. پراگ شهری است تاریخی که بافت قدیمی آن از میان کوچه‌های باریک با سراشیبی‌ها و پستی و بلندی‌های فراوان می‌گذرد، بنابراین اکثر گشت به صورت پیاده انجام خواهد شد. گشت روزانه طبق روال شهرهای قبل چند ساعتی ادامه می یابد و پس از آن زمان آزاد در اختیار داریم تا از دومین روز اقامتمان در پراگ بیشترین استفاده را ببریم.

روز نهم:

به روزهای پایانی تور نزدیک می‌شویم. روز گذشته با بخشی از دیدنی‌های پراگ آشنا شدیم و امروز می‌توانیم با وقت آزادی که در اختیار داریم و به پیشنهاد راهنما در کنار همسفران برنامه ای اختیاری را برگزینیم.

روز دهم:

هنگام بازگشت به خانه فرارسید! از پراگ رهسپار تهران می‌شویم و پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارئه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

8 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز

1. درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2. مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3. مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.

4. اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

5. ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 500،000،000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

6. از ثبت نام کودکان زیر 6 سال معذوریم.

7. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.