از
17,900,000 تومان +
2,790 یورو
رزرو تور

نگاه کلی تور پرتغال و اسپانیا

تور ترکیبی پرتغال و اسپانیا با ورود به والنسیا آغاز می‌شود، جایی که دیدنی‌هایش شما را مسحور خواهد کرد. در این شهر می‌توانید از کلیسای جامع و جام مقدس دیدن کنید و در کنار برج‌های سرانوس عکس یادگاری بگیرید. بازدید از پارک توریا و ساختمان لونخا بازدیدتان از والنسیا را کامل خواهد کرد. پس از والنسیا نوبت به بارسلون می‌رسد، شهر یادگار های گائودی و فوتبال! به بازدید از کلیسای عظیم ساگرادا فامیلیا رفته تا از شکوه آن شگفت‌زده شوید، در خیابان رامبلا قدم بزنید و از ورزشگاه نیوکمپ هم غافل نشوید. نوبت به کشور پرتغال و شهر دوست داشتنی پورتو می‌رسد تا با دیدنی‌هایی نظیر دا بولسا، کلیسای جامع و ریبیرا شما را به وجد بیاورد. آخرین میزبان شما، لیسبون خواهد بود. بعد از بازدید از ساختمان تئاتر ملی، برج بلم، خیابان لیبرداد و دیگر جاذبه‌های خیره‌کننده، باید برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

والنسیا 3 شب
بارسلونا 4 شب
پورتو 3 شب
لیسبون 3 شب

خدمات تور پرتغال و اسپانیا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • پرواز داخلی
 • اقامت در هتل‌های 4 ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت‌های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور پرتغال و اسپانیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و به سوی والنسیا رهسپار خواهیم شد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران به هتل محل اقامتمان می‌رویم تا بعد از استراحتی کوتاه، همراه با راهنما گشتی مختصر در اطراف هتل داشته باشیم و با این شهر زیبا و تاریخی بیشتر آشنا شویم.

روز دوم:

امروز صبح به همراه راهنمای محلی به بازدید از باغ های توریا، کلیسای جامع والنسیا، بازار مرکزی و شهر هنر و علم می‌پردازیم. پس از پایان گشت، باقی روز را در اختیار داریم تا از ساحل زیبای «مالوا روزا» لذت برده و یا پیش از بازگشت به هتل از موزه‌های معروف این شهر مانند موزه ملی آثار سرامیکی یا موزه پرنس فیلیپ بازدید کنیم.

روز سوم:

در آخرین روز اقامتمان در والنسیا، زمان آزاد داریم تا به تنهایی یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، به اکتشاف دیدنی‌های دیگری از این شهر زیبا مانند ساختمان لونخا، برج‌ های سرانوس، باغ مونفورته و پارک پولیفیلو بپردازیم. امشب نیز می‌توانیم برای صرف شام به یکی از بهترین رستوران های والنسیا برویم.

روز چهارم:

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها، به سمت مقصد بعدی‌مان، شهر رویایی بارسلون حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن و تحویل گرفتن اتاق‌ها، ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از این شهر حیرت‌انگیز را ببینیم.

روز پنجم:

گشت امروز با دیدن خانه‌های طراحی شده توسط گائودی مانند کازا باتیو و کازا میلا، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا همراه خواهد بود. در این گشت همچنین از پارک معروف گوئل که یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف اسپانیایی به شمار می‌رود، بازدید می‌کنیم. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده یا سواحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

روز ششم:

در گشت امروزمان نیز  به بازدید از شاهکار غول آسا و ناتمام گائودی یعنی  کلیسای ساگرادا فامیلیا رفته و تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی را خواهیم دید. لازم به ذکر است که بلیط ورودی به محوطه داخلی این بنا نیز برای شما رزرو شده است. پس از پایان گشت می‌توانیم از عصر پر جنب و جوش و زیبای بارسلون لذت برده و یا برای استراحت به هتل بازگردیم.

روز هفتم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با سایر جاذبه‌ها و دیدنی‌های این شهر زیبا آشنا شویم و ساعاتی را به قدم زدن در آن اختصاص دهیم. همچنین به طرفداران تیم محبوب بارسلونا بازدید از ورزشگاه نیوکمپ و به دوستداران فرهنگ و هنر نیز بازدید از موزه های پیکاسو و خوان میرو را پیشنهاد می‌کنیم. برای گذران روز در خارج شهر نیز گزینه‌های زیادی داریم؛ از شهرهای کوچک، زیبا و تاریخی تاراگونا با ویرانه‌های رومی و «ویک» با معماری قرون وسطایی‌اش گرفته تا سر زدن به مرکز خرید لاروکا یا حتی صعود به بالای کوه تیبیدابو برای لذت بردن از چشم اندازش بر شهر بارسلون و دریای مدیترانه. بنابراین توصیه می‌کنیم برای گرفتن تصمیم مناسب با راهنمای تور مشورت کنید.

روز هشتم:

روز ترک اسپانیا و حرکت به پرتغال فرا رسید. از فرودگاه بارسلون با پرواز به سمت پورتو رهسپار خواهیم شد. لازم به ذکر است به دلیل اینکه پرواز در حوزۀ شنگن انجام می‌شود، هیچگونه باجه‌ی کنترل گذرنامه جهت دریافت مهر ورود یا خروج در فرودگاه نخواهد بود و گذرنامه‌ها تنها جهت تطبیق هویت و مشخصات بلیط کنترل می‌شوند. پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق‌ها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از دومین شهر بزرگ پرتغال را ببینیم.

روز نهم:

امروز صبح به همراه راهنمای محلی به بازدید از مهم‌ترین جاذبه‌های شهر پورتو مانند قصر دا بولسا، برج کلریگوس، محله ریبیرا و کلیسای جامع پورتو می‌پردازیم. پس از پایان گشت، باقی روز را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، نادیده‌های بیشتری از این شهر زیبا و تاریخی را ببینیم.

روز دهم:

امروز نیز می‌توانیم از جاذبه‌هایی که روز‌های قبل موفق به بازدیدشان نشدیم مانند کاسادا موزیک، کتاب فروشی للو و ایرمائو، کلیسای سائو فرانسیسکو و ایستگاه قطار سائو بنتو دیدن کنیم. شب هنگام نیز می‌توانیم در رستوران‌ های پورتو خودمان را به یک غذای پرتغالی مهمان کنیم.

روز یازدهم:

امروز صبح پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها، پورتو را به مقصد لیسبون ترک می‌کنیم. پس از ورود به هتل لیسبون و کمی استراحت، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از پایتخت زیبای پرتغال را ببینیم.

روز دوازدهم:

در گشت امروز همراه با راهنمای محلی از بخش‌های تاریخی شهر مانند محله و برج بلم و صومعه جرونیموی مقدس بازدید خواهیم کرد. پس از پایان گشت فرصت آزاد در اختیار داریم تا پیش از بازگشت به هتل گشتی در ساحل زیبای شهر بزنیم و یا از دیگر دیدنی‌های شهر مانند تئاتر ملی لیسبون، طاق آگوستو و میدان روسیو بازدید کنیم.

روز سیزدهم:

با وقت آزادی که امروز در اختیار داریم می‌توانیم از جاذبه‌هایی که روز‌های قبل موفق به بازدیدشان نشدیم مانند آسانسور سانتا ژوستا، میدان رستاورادوریس، پارک ادوارد هفتم دیدن کنیم یا برنامه‌ای برای بازدید از سینترا برای خود ترتیب دهیم.

روز چهاردهم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز از لیسبون راهی تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

5 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور پرتغال و اسپانیا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۱/۶/۱۰
تاریخ پایان:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۱/۶/۲۴
14 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
بارسلونا
4 ستاره
پورتو
5 ستاره
لیسبون
5 ستاره
 • 02:20تهران
 • 04:15استانبول
 • 07:10استانبول
 • 10:30مادرید
 • 16:25لیسبون
 • 23:10استانبول
 • 01:40استانبول
 • 06:10تهران
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 17,900,000 تومان + 2,790 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 17,900,000 تومان + 3,990 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 15,900,000 تومان + 2,090 یورو
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 15,900,000 تومان + 1,390 یورو
 • کودک زیر دو سال
 • 90 یورو
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
881
ترکیش
تهران
استانبول
02:20
04:15
1857
ترکیش
استانبول
مادرید
07:10
10:30
1760
ترکیش
لیسبون
استانبول
16:25
23:10
875
ترکیش
استانبول
تهران
01:40
06:10
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
17,900,000 تومان + 2,790 یورو
17,900,000 تومان + 3,990 یورو
15,900,000 تومان + 2,090 یورو
15,900,000 تومان + 1,390 یورو
90 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
بارسلونا
4 ستاره
پورتو
5 ستاره
لیسبون
5 ستاره

مدارک مورد نیاز تور پرتغال و اسپانیا

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی توسط دارالترجمه های مورد تائید سفارت اسپانیا را دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی

 • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) قطعه عکس 3.5 * 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای ۳ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و مطابق با نام مسافر در پاسپورت (ارائه گردش حساب و گواهی تمکن الزامیست و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4  باشد.)

الف) حساب‌های جاری: کارکرد شش ماه اخیر به زبان انگلیسی به همراه گواهی تمکن با مانده یکسان

ب) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

 • باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100.000.000 تومان باشد.

5) اصل و ترجمه سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و ۳ فیش حقوقی آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

د) بازنشسته‌­ها: حکم بازنشستگی، آخرین حکم افزایش حقوق، آخرین فیش حقوقی

ه) مشاغل غیردولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت، سابقه بیمه تامین اجتماعی/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

 • ارائه لیست بیمه پرسنل مربوط به ۳ ماه آخر و مدارک مالیاتی اختیاری می باشد.

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه سه فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی معتبر

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.

 • فرم سفارت متقاضیان زیر 18 سال بایستی توسط پدر و مادر امضاء شود.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌­دار

 • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری BLS الزامی می­‌باشد 
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­‌ماند.
 • ضمانت­نامه بانکی یا چک تضمین شده برای هر نفر به مبلغ حداقل 200.000.000 تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت حسن انجام تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر، متعاقبا اعلام می‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

ارائه کارت واکسن مورد تائید کشور اسپانیا.(فایزر، مدرنا، جانسون، آسترازنکا، سینوفارم، سینوواک)